• |
ide | kryesore

Pas vitesh mungesë, rikthehet në muzikë Adele

Paparazzi, Slider

Adele së fundmi ka pësuar një transformim të dukshëm në pamje duke humbur shumë peshë në pak kohë. Madje edhe ka folur për mënyrën si e ka rritur këtë sukses.

Por duket se kohët e fundit Adele është përkushtuar në rehatinë e saj dhe është larguar nga ekrani dhe skena muzikore. Por tanimë kjo kohë ka marrë fund. Menaxheri i Adele ka njoftuar se këngëtarja shumë shpejt do nxjerrë në treg albumin e saj të ri muzikor. Duket se 2020-ta është viti kur edhe Adele vjen më në fund me një album të ri muzikor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu