• |
ide | kryesore

Nicki Minaj & bashkëshorti, sherr me ish-in e reperes

Paparazzi, Slider

Nicki Minaj dhe bashkëshorti i saj Kenneth Petty janë përfshirë në një sherr fizik me ish-in e reperes Meek Mill, dje teksa u shkëmbyen në një dyqan në Hollywood-in perëndimor.


Sipas  thuhet se pas të bërtitura, Meek është nxjerrë jashtë nga ekipi i sigurisë dhe disa punonjësve të dyqanit. Ata që qenë të pranishëm gjatë sherrit, tregojnë se bashëshorti dhe ish-i i Minaj nisën të ziheshin me njëri tjetrin ndërkohë që ajo i bërtsiste ish-të dashurit në fytyrë.


Nuk dihet cili qe shkaku që i çoi në një përplasje të tillë, por sipas dëshmitarëve të tre ishin shumë të surprizuar, kur u shkëmbyen me njëri-tjetrin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.