• |
ide | kryesore

FOTO/ Miliarderja britanike për sulmuesin e kombëtares shqiptare: Gomar në fushë dhe në shtrat

Lapsi Leaks

Florian Kamberi, futbollisti i kombëtares së Shqipërisë u transferua së fundmi nga klubi skocez i Hibernian tek gjigantët e Glasgoë Rangers. Ai është treguar i lumtur për këtë aventurë të re, në daljen e parë si Blues, duke thënë se “ka qenë një ëndërr që të luante për ekipin që drejtohet nga Steven Gerrard”.

Por kalimi i lojtarit, apo ndoshta mënyra e anashkalimit të Hibernian ka tërbuar ish-tifozët e Kamberit e sidomos Jane Park, bukuroshja sexy që duket se ka pasur një flirt me Kamberin.


Park është bërë e famshme për të gjithë para 7 vitesh, kur në moshën 17-vjeçare fitoi 1 milionë paund në lotari. Park njihet si një nga tifozet më të zjarrta të Hibernian e postimi në “Twitter” nuk lë asnjë dyshim mbi sulmin personal që i bëhet lojtarit shqiptar: “Je një gomar i ndyrë në fushë dhe në shtrat. Rrugë të mbarë budalla”.

Image associéeRésultat de recherche d'images pour "jane park florian kamberi" Résultat de recherche d'images pour "jane park florian kamberi"

2 Comments

  1. “miliarderja” ajo eshte thjeshte nje personazh publik i dores se dyte,dhe 1 milion gbp bejne rreth 160 milion ALL te vjetra .MEDIOKER

  2. Kjo eshte nje rrote karakurve e injorant ky sportist qe merret me te per paret e kesaj humb dinjitetin e ben vehten legen pas kesaj lop race

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu