• |
ide | kryesore

Rudina Dembacaj tregon marrëdhënien që ka me vajzën e Markut (Video)

Paparazzi, Slider

Rudina Dembacaj ka një marrëdhënie të mire me fëmijët e partnerit, Mark Frrokut e këtë e vërtetojnë postimet e shumta që bën me ta.

Sidomos me vajzën e Markut, Ertën, Rudina ka një raport të veçantë si shoqe. Dje moderatorja postoi një video ku shfaqet me Ertën të përqafuara teksa realizojnë një set fotografik dhe këndojnë.


“Jam prezantuar me fëmijët e Markut. Tashmë jemi një familje. Nuk e di nëse do t’ja dal të jem afër vendit të nënës së tyre, por jam një shoqe shumë e mirë. Nuk është e lehtë të arrish t’u kthesh buzëqeshjen fëmijëve dhe prindërve të Markut pas lëndimit që kanë përjetuar, por unë ja kam arritur mrekullisht”, është shprehur Rudina.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu