• |
ide | kryesore

Detaje të reja nga sherri i Amber me Johnny Depp

Paparazzi, Slider

Detaje të reja dalin në pah për sherrin e Johnny Depp dhe Amber Heard, i cili i ka kushtuar me një gisht aktorit të njohur.


E përditshmja Daily Mail ka publikuar një audio që daton në vitin 2015, në të cilën dëgjohet mjeku personal i aktorit, David Kipper duke kërkuar nëj pjesë të gishtit të Johnny Depp. “Nuk po gjej majën e gishtit, nuk po gjej majën e gishtit”- përsërit mjeku në audio, i cili mbërriti në shtëpinë e yllit hollivudian menjëherë pas sherrit më bashkëshorten. Pra detajet e reja që dalin në pah nga sherri i çiftit janë ato të një filmi horror.


“Shiko sa shumë gjak që ka, a ka ndonjë fasho këtu”-dëgjohet zëri i një infermiere që shoqëronte doktorin tek shtëpia e aktorit. Ndërkohë dëgjohet dhe zëri i Amber Heard që qan me dëshpërim. “Shpresoj që të hënën do të ikësh, dua ta kuptosh cfarë je dhe cfarë më ke bërë, më ke shpifur veten”- thotë në audio aktori i njohur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.