• |
ide | kryesore

I vehet flaka makinës në Elbasan, ishte parkuar pranë banesës së pronarit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Rreth orës 01.00 të së martës në lagjen “5 Maji” në Elbasan një makinë tip Audi është përfshirë nga flakët.


Sipas burimeve zyrtare të policisë lokale Audi me tagë AA 774 TE rezulton në pronësi të shtetasit të identifikuar si M.K.


Makina ishte i parkuar pranë banesës ku jeton i zoti.

Deri tani mësohet se një person i paidentifikuar ka thyer xhamin e përparmë të makinës dhe më pas përdori edhe benzinë për ta djeguar atë.

Deri tani autori mbetet i paidentifikuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu