• |
ide | kryesore

Tradhëti në Paris: Neymar shkon me shoqen e të fejuarës e nusen e Trapp

-Instant, Sport

Në kohën kur Ligue 1 është ndalur dhe Psg përgatit Champions në muajin gusht, një lajm rozë trondit dhomat e zhveshjeve të kampionëve të Francës: Neymar, që është i fejuar me Bruna Marquezine, ka një histori dashurie me Izabel Goulart, modele e mikeshë e ish-shokut të skuadrës Kevin Trapp por edhe shoqe e ngushtë me Marquezine.“Askush nuk flet por natën në Paris, në secret të madh, ka lindur një cift i ri. Ai është futbollisti i Psg Neymar e ajo është modelja e famshme braziliane Izabel Goulart. Vetëm se të dy janë të fejuar me persona të tjerë. Modelja është mikesha e Kevin Trapp, portier, ish-shok i Neymar, që luan tani në Gjermani”. Lajmi bombë është i revistës Chi, që nënviozon edhe se si Goulart e Trapp janë duke projektuar martesën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu