• |
ide | kryesore

Bella Hadid, imazh i Calvin Klein (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Bella përpos aktivitetit që ka në rrjete sociale, ajo është e angazhuar edhe në realizimin e kampanjave të ndryshme të firmave të veshjeve, shkruan Daily Mail.

Së fundmi, bukuroshja brune është bërë pjesë e një kampanje të Calvin Klein, ku reklamoi linjën e re të rroba larjeve. jo është shfaqur mahnitëse, ndërsa kishte realizuar fotosesionin artistik nën ujë, duke marrë poza të ndryshme. Në një imazh tjetër Bella është e shtirë mbi ujë ndërsa theksohen linjat e saj të fytyrës, që dukeshin në mënyrë natyrale dhe pa makijazh


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu