• |
ide | kryesore

Gokce Akyildiz i jep fund martesës së saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja turke Gokçe Akyildiz  është ndarë nga bashkëshorti i saj pas 3 vitesh martesë.

Ata u njohën gjatë xhirimeve të serialit “Lule të vetmuara”, ku Mustafa punonte në prapaskenë. Çifti u martua në vitin 2017 dhe në 2018 Gokce lindi djalin e tyre Omer. Por, siç raportojnë mediat turke së fundmi ata kanë pasur zënka e keqkuptime që kanë çuar në ndarjen e tyre. Një tjetër detaj që e konfirmon ndarjen është edhe fakti që të dy kanë fshirë fotot me njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Thuhet se Gokçe Akyildiz pas ndarjes ka marrë kujdestarinë e djalit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu