• |
ide | kryesore

Offset bën daljen e parë publike pas divorcit me Cardi B (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Cardi B së fundmi ndau me fansat lajmin se ka vendosur të divorcohet nga reperi Offset.


Pas deklaratës së saj , Offset  është shfaqur në “iHeart Radio Music Festival”, ndërsa ka pranuar divorcin.Ai ka qenë i shoqëruar nga grupi i tij Migos dhe kane interpretuar disa këngë të tyre.Sipas një burimi për People, Offset për një kohë të gjatë ka qenë duke e tradhtuar Cardin, edhe pse ka patur aludime se ish cifti  janë në pritje të fëmijës së dytë.Përmes rrjetit social Instagram, Cardi ka hedhur poshtë spekulimet duke treguara se arsyeja që kërkoi divorcin nuk ishte tradhëtia, por ishte e lodhur nga martesa dhe diskutimet. Offset dhe reperja u martuan në vitin 2017 dhe kanë një vajze së bashku.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu