• |
ide | kryesore

Princ Harry befason fansat me look-un e ri (Video)

-Instant, Paparazzi, Slider

Princ Harry ka tërhequr së fundmi vëmendjen me look-un e tij.


Në një video të postuar në Twitter ,Harry është shfaqur teksa ka shpjeguar se ka vizituar vende si Nepal.Harry shfaqej me flokë më të shkurtër dhe këmishë me jakë e cila e përforconte ndryshimin në pamje të princit. Fansat kanë lënë një sërë komentesh duke e komplimentuar për këtë ndryshim, ndonëse ai ka qëndruar perherë “besnik” i të njëjtës pamje në daljet e tij publike.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu