• |
ide | kryesore

Aksident në aksin Pogradec-Qafë Thanë, mjeti bie 100 metra poshtë

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë gjatë paradites së sotme.


Mësohet se një mjet ka dalë prej rrugës në afërsi të ish-repartit dhe ka përfunduar 100 m poshtë.


Policia po punon në vendngjarje për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu