• |
ide | kryesore

Kënga e Ed Sheeran, më e klikuara në Youtube

Paparazzi, Slider

Ed Sheeran është komentuar në media së fundmi për sukseset e tij.


Pak ditë më parë, rezultoi se vetëm vitin e kaluar  Ed kishte fituar afro 109 mijë euro brenda një dite.Një nga këngët më të famshme të tij mbetet “Shape of You”, e cila pak ditë më parë ka arritur mbi pesë miliardë klikime.Kjo është kënga e dytë më e dëgjuar në histori të kanalit YouTube dhe njëherësh e para këngë solo për nga numri i klikimeve në këtë kanal.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu