• |
ide | kryesore

Selena Gomez:Më pëlqen të jem beqare

-Instant, Paparazzi, Slider

Selena Gomez ka folur së fundmi për jetën e saj sentimentale.


Në një intervistë ,këngëtarja ka pohuar se i pëlqen të jetë beqare pas lidhjes së saj me Justin Bieber dhe The Weeknd. “Unë jam beqare  dhe jam shumë mirë me këtë. Ka shumë gjëra pozitive për të qenë beqare dhe ka të bëjë me shijimin e tyre kur jeni në atë fazë të jetës.”Selena theksoi faktin se nuk do të pranojë askënd që është “arrogant” në përpjekjen e saj për të gjetur njeriun perfekt.”Më pëlqen një djalë që është i sigurt në vetvete, unë me të vërtetë nuk e dua arrogancën.”,u shpreh Gomez.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu