• |
ide | kryesore

Bebe Rexha flet për të dashurin e ri: Ai është i duhuri

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngetarja Bebe Rexha së fundmi ka folur për herë të parë për romancën e saj me Keyan Safyari.


Në një intervistë për “People”,Bebe tregoi më shumë rreth tij.Ajo rrëfeu se Keyan është një njeri shumë i ëmbël dhe se e mbështet shumë.“Ai është shumë i ëmbël dhe më mbështet, ai është thjesht i mrekullueshëm. Ai është në industrinë e argëtimit, por është në anën tjetër të saj, kështu që ai e kupton. Ai është atje në çdo moment për mua. Por nuk dua që fansat e mi të dinë shumë për këtë gjë, sepse unë jam nga ata persona që nuk dua të njihem për lidhjet e mia, por për artin tim. Por mendoj se kam gjetur vërtetë dikë që është shumë special dhe më bën të lumtur. Kështu që ndihem shumë me fat. Dhe ai është me fat- ai është më me fat“, u shpreh këngëtarja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu