• |
ide | kryesore

Lil Wayne ndahet nga e dashura, shkak Donald Trump

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Denise Bidot së fundmi i ka dhënë fund lidhjes me reperin Lil Wayne.


Burime të afërta pranë dyshes janë shprehur për mediat se shkaku i ndarjes ishte mbështetja publike e reperit ndaj Donald Trump në zgjedhjet presidenciale. “Denise është ndarë nga Wayne. Nuk ishte vetëm mbështetja ndaj Trump, por kjo ishte arsyeja më e madhe që coi në krisjen e marrëdhënies së tyre”, u shpreh  burimi. Gjithashtu modelja është shokuar kur ka parë reperin duke mbështetur Trump dhe i ka bërë unfollow përpara se të fshinte llogarinë e saj.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu