• |
ide | kryesore

Beatrix Ramosaj rikthehet në muzikë

-Instant, Paparazzi, Slider

Beatrix Ramosaj ditën e djeshme (e hënë) është kthyer me projekt të ri muzikor pas një kohë të gjatë.


“Dancing With The Devil” mban titullin kënga e re, e cila ka rikthyer 26 vjeçaren pas tri vitesh në skenë. Ajo së fundmi ka bërë një shkrim rreth kësaj, duke shtuar se ka qenë një kohë e vështirë në momentin që e realizoi projektin.“Kjo këngë do të thotë gjithçka për mua. Një ditë tjetër isha duke u ndjerë e humbur, në ndjenjat e mia në atë moment pas një kohe të gjatë.

Fjalët dhe melodia erdhi nga unë si magji. Mezi po prisja të publikoja këtë këngë special me ju. Nuk po besoj akoma që kjo ka ndodhur. Dua te falenderoj te gjithe bashkepunetoret e mi qe bene te mundur realizimin e ketij projekti. Jam shumë e lumtur.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu