• |
ide | kryesore

Rita Ora, përsëri pjesë e jurisë në ‘The Masked Singer’

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja me famë botërore, dhe origjinë shqiptare, Rita Ora flitet  se është paguar një milion dollarë për sezonin e radhës të “The Masked Singer”.


Për “Mirror”, një burim tha se këngëtarja me origjinë shqiptare ka arritur një marrëveshje të re. “Rita bëri një marrëveshje prej 1 milion £ për seri në rolin e saj si gjyqtare. Ata ishin vërtet të etur për të siguruar kthimin e saj pasi ajo kishte qenë një hit i madh në serinë e parë dhe natyrisht se Rita është një fytyrë shumë e dashur për publikun”. Por, jo vetëm Rita është rikthyer! Edhe Davina McCall dhe Jonathan Ross do të ulen përsëri në karrige si gjyqtarë .


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu