• |
ide | kryesore

Albin Kurti prezanton sloganin e ri të Vetëvendosjes për zgjedhjet e 14 shkurtit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka prezantuar sloganin e partisë së tij për zgjedhjet e 14 shkurtit.


“Krejt dhe Drejt” është slogani që kjo parti do t’u drejtohet qytetarëve të Kosovës. Vetë Kurti që e ka publikuar sloganin e ri shprehet: “Referendumi që do ta kthejë Kosovën kah e mbara, nuk mund të ndalet”.


Në zgjedhjet e kaluara slogani i Vetëvendosje ishte “Erdhi dita”. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu