• |
ide | kryesore

VIDEO virale: Ja si i përgjigjej gruaja e ‘Nikut’ – Fatmir Xhafës

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Gruaja e Besnik Halilit, njeriut që do shtronte rrugën për Ndraghetan të pastronte paratë në Tiranë, Luneda Sufali, nuk e fshihte delirin në komisionin e ligjeve në Kuvend. E thirrur në cilësinë e drejtoreshës së Lojrave të Fatit, Sufali qëndronte para Fatmir Xhafajt me përbuzje. Siç duket në videon më poshtë drejtoresha tallet me Xhafajn duke i thënë se punon pastruese.


Lexo më tej nga Lapsi.al: Përgjimet/ Kush është “Niku” dhe cilat janë lidhjet e tij me krerët e rilindjes 


Gruaja e Presidentit të kompanisë “Sol”, që ka përfituar plot 197 tendera me vlerë 19.4 milionë euro me Rilindjen, u përplas ashpër me Xhafajn. Ky i fundit, atëherë drejtues i komisionit të ligjeve kërcënoi me pushim të mbledhjes, megjithatë e kaloi situatën dhe pranoi sjelljen tallëse të gruas së bosit të oksigjenit, Besnik Halili.

©Lapsi.al 

10 Comments

 1. Kta perplasen per “copa”,
  kush ngel me copen me vogel uleret !!!
  Kush ngel pa cope fare, fillon vret, sepse kane kriju varesi te çmendur, s’rrine dot pa cope !!!
  Shif kur ti bejne ata grupi i bençes noi kenge heroike Lal ndraghetes…
  T’ju rroje e majta ore, parajse nga 1941 e ne vazhdim !!!

 2. Si mund te merreni me njerez qe skan te bejn fare me politiken? “Gazete” dy leksh, pay for click. Nuk e di a e kuptoni qe kjo gje qe po beni eshte shpifje dhe mund te ndiqet penalisht? Me vjen keq o njerez por nuk mendoj se duhet te shperndani “informacione” te tilla per te bere me shume leke. Sa pa lidhje.

  1. Maja te ngelshin ne fyt 20 milion eurot qe ka fituar kjo dhe burri i saj nga Ministria ku punon ,ne nje konflikt interesi te hapur.

   Te dhane ndonje gje ty?

 3. O Maja Maja rripa-rripa, kjo zonjeza ka konflikte te hapura interesi me postin qe mban dhe biznesin e te shoqit, disa dhjetra tendera te fituar padrejtesisht dhe pa konkurence. Informacioni eshte me ze dhe figure. Nuk ka genjyer njeri. Po ty te pelqen vetem ERTV qe percjell realitetin pararel ku jetoni ju rraca rilindore.

 4. Pastruese???????? Nese eshte cfare ben aty????? Nese jo Po mire si mund te genjej kjo para komisionit. Mire qe stha prosti

 5. Jo pastruese me -Shtupe-por pastruese -parash-mire e ka thene por kujt ja ka thene -vellait te Geronit te Babales.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu