• |
ide | kryesore

Rudina Hajdari thyen heshtjen: “Bashkëpuntorët e Ndraghetës para drejtësisë”

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

“Qeveria dhe gjyqsori duhet të marrin seriozisht përgjimet e fundit ku funksionarë të lartë dalin si të përfshirë me Ndraghetën, organizatën mafioze italiane, dhe të shpien para drejtësisë personat përgjegjës” ky ka qenë qëndrimi që ka mbajtur Rudina Hajdari sot në në Këshillin Kombëtar të Integrimit. Deputetja e opozitës së re është përpjekur mos e kalojë në heshtje si shumë të singjashëm të saj, skandalin e përgjimeve të anfimafias italiane. “Në një vend ku kryefjala e lajmeve është mafia dhe krimi i organizuar, integrimi europian nuk ka asnjë shans” ka shkruar më pas në rrjetet sociale deputetja që kandidon për opozitën e re në qarkun e Elbasanit.


©Lapsi.al8 Comments

 1. Kush jane bashkpuntoret ?
  Sa jane keta bashkpuntor?
  Po kur bashkpuntorin me mafien e bene kryeministri , kryetari i bashkise tirane , presidenti dhe elitat e politikes si i behet pastaj ?????
  Po ketu shteti eshte mafie dhe mafja eshte shteti . pse sot po e kuptoni ?
  Ku vend ka marr fund po nuk u kaluan ne sater pjesa derrmuese e politikaneve kurva.

 2. Filloi fushaten dhe Rudina ? ahaah .
  Nxorren dhe femijet lugen nga brezi per te ngrene kos.
  Rudiiiiin , nuk u be deti kos akoma !!!!

 3. Dole ti mi Hajdare qe me paske vene dhe syze qe te dukesh pak inteligjente. Po me cfare lekesh ju pagoi Ramazoni mi katunare qe te rrinit ne parlament apo nga kursimet e plakes se Erjona Fikut

 4. Shume Serioze Rudi, ka vene syze qe te dalloje Ndrangheten nga mashtrimet e mamit. Rri o goce se nuk ke goje me fol to qe je arsimu me pare rryshfetesh. Kesa I thone sha’ muti shurren.

 5. Epo mbarun pune me mafjen shqeptare dhe u hodhen tek ajo taljone. Rrugaceria ketu nuk soset. Hapu dhe e futi…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.