• |
ide | kryesore

Gashi sjell projektin e ri

-Instant, Paparazzi, Slider

Ai po vazhdon të jetë një nga reperët shqiptarë më të pëlqyer në tregun ndërkombëtar.


Fjala është për artistin me origjinë nga Kosova, Labinot Gashin, i cili tashmë njihet me emrin artistik si G4shi. Ai duket se po punon në një projekt të ri muzikor dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes disa postimeve që ka ndarë në rrjete sociale.


Në bazë të paralajmërimeve, projekti i tij i ri duket se mban titullin “Don’t pass on love”. G4shi madje ka ndarë një video në Instagram ku shfaqet duke kërcyer dhe tregon se kjo pjesë është shkëputur nga projekti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu