• |
ide | kryesore

Intervista e Princ Harry dhe Meghan Markle shqetëson familjen mbretërore

-Instant, Paparazzi, Slider

Pak ditë më parë u raportua se Princ Harry dhe Meghan Markle do të realizojnë intervistën e parë që kur ata hoqën dorë nga titujt mbretërorë.


Sipas mediave intervista do të zhvillohet me Oprah Winfrey  dhe do të flasin mbi arsyet e vendimit, projektet e reja dhe për shtatzaninë e Meghan. Një burimi i afërt i familjes mbretërore ka zbuluar se Princ William dhe Dukesha Kate janë të shqetësuar nga kjo intervistë. Megjithatë, burimi u shpreh se cifti nuk do të flas negativisht për William dhe Kate pasi nuk duan që gjendja të përkeqësohet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu