• |
ide | kryesore

Krujë/ Mjeti i marrë me qira merr flakë, policia jep detaje e para

-Instant, Lajme, Të fundit

Një makinë është përfshirë nga flakët në qytetin e Krujës. Nga njoftimi i policisë bëhet me dije se një mjet tip “Land Rover” është djegur këtë të hënë. Automjeti mësohet se ishte në pronësi të një kompanie që jep makina më qira. Si pasojë e zjarrit ka patur vetëm dëme materiale.


Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi rrethanat e flakëve. Dyshimet  paraprake janë për një difekt teknik të mjetit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu