• |
ide | kryesore

Dua Lipa, pjesë e fushatës së video-lojës FIFA 21 të PlayStation

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Dua Lipa është bërë pjesë e video-lojës sëFIFA 21 të PlayStation.


Dua së bashku me disa emra të njohur janë  karakteret ku lojtarët mund të zgjedhin të luajnë si ajo.Së fundmi, kjo video-lojë ka realizuar një fushatë sensibilizuese me mesazhe kundër racizmit në fanellat e lojtarëve.Në këtë fushatë përvec Dua Lipës janë edhe Winnie Harlow, Lewis Hamilton dhe Anthony Joshu.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu