• |
ide | kryesore

Listat/ Rama djeg Ditmir Bushatin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ditmir Bushati nuk do të jetë deputet i PS në Shkodër. Këtë ka lënë të kuptohet kryeministri gjatë prezantimit të drejtuesve të qarqeve. I pyetur nga gazetarja Elia Zotka e Klan nëse do të jetë Bushati që dikur ai e ka quajtur “Yll”, Rama u përgjigj: “Skuadrës së PS mund ti shërbehet edhe duke mos qenë deputet”.


©Lapsi.al


2 Comments

    1. Ky ditezi banania, i biri ilegjitim i Ramiz Alise, erdhi si askushi dhe u largua si kerkushi. S’ia vlen te merresh me te eshte humbie kohe dhe hapesire, eshte cuarje dem e O2, tani le te shkoj ne kuplarate per meshkuj, ne Brazil sepse i ka shume qef bananet e zezakeve, plehre denbabaden!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.