• |
ide | kryesore

Meryem Uzerli habit fansat me ndryshimin në look(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja turke Meryem Uzerli ka habitur së fundmi fansat me ndryshimin në look-un e saj.


Përmes rrjetit të saj social, Instagram, aktorja ka postuar dy foto duke zbuluar se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga të kuqe në lejla. Meryem nuk ka treguar nëse ky ndryshim lidhet me një rol të saj në një film , mirëpo një pjesë e ndjekësve janë mërzitur dhe i kanë kërkuar aktores ti rikthehet ngjyrës së mëparshme.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu