• |
ide | kryesore

Dokumentat e rjedhura nga përgjimet e PS/ Si votojnë Alban Dudushi dhe Bieta Sulo

-Instant, Arkiva, Lajme, Paparazzi

Në databazin e rilindjes ku janë dekonspiruar numrat e kartave të telefonit dhe ato të celularëve për qëllime elektorale qytetarët janë ndarë në dy grupe të mëdha: në ata që janë votues të sigurtë të PS, në ata që janë të lëkundur dhe në ata që janë kundër (shiko linkun poshtë).


Ekskluzive/ Si na monitoron Rilindja nr e telefonit, nr ID, vendet e punës, të dhënat konfidenciale për 910 mijë votues të Tiranës


Në mes të votuesve të mavi PS ka llogaritur edhe çiftin e njohur, Alban Dudushi e Bieta Sulo. Por me një ndryshim të madh mes të dyve. Dudushi renditet mes votuesve të sigurtë ndërsa për Sulon ndonëse përshkruhet  se preferon PS vota pro saj nuk merret për të garantuar.

Si përgjohet sipas listave sekrete të PS vota e Ardit Gjebreas, Alketa Vejsiut, Rovenda Dilos, Ermal Mamaqit dhe Arbana Osmanit

Kontrollin e votës të Albanit e ka marrë përsipër si patronazhiste Vinjola Syla, ndërsa atë të Bietës Anxhela Roshi.

©Lapsi.al

Listat e votuesve të sigurtë të PS-së: S’mund të mungonte as Met Veliu (shikoni faksimilen)

3 Comments

 1. Dumdushi dihej bieta po ashtu

  Roli i patronazhistit nuk.eshte shume i qaete sidomos tek dumdushi
  Doemos qe edhe dumdusbi do e kish je patronazhist . Eshe pse jo shume i nevojshem per nje koqe kanari.si dumdushi.

  Patronazhisti dmth i bie te jete si cdo ish sigurims qe kishin per detyre te rapoetonte dhe te informonte partine dhe krietarin mbi cdo fje qe kishte subjekti dmth dumdushi…

  Kan per tu merzitur cimkat e facebook dhe instagramit, do proteatojne per kete kthim mbrapa ne spiunim… ish spiunet veterane do jene lumturuar, me ne fund koha e tyre po kthehet, nje armate re spiunesh ramrucxhaf po ngrehet lart pas vitesh lenie ne harrese….
  Trashegimia e tyre pasaedhesit e tyre i bejne te lumtur
  Bashke me vaksinen kino turke eshte dhurata me e mire kete pranvere…..11 prill mos ardhsh kurre komandant na dogji malli!!!!

 2. Bythqirat e kuq nuk heqin dore nga perverslliqet. Vazhdimi: komandant pederast na dogji malli, vdiqe ti na plasi kari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu