• |
ide | kryesore

Travis Barker bën tatuazh dedikuar Kourtney Kardashian (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se marrëdhënia  mes Kourtney Kardashian dhe Travis Barker po bëhet dita ditës më serioze.

Sipas një burimi të afërt me ciftin , Kourtney dhe Travis janë prezantuar me fëmijët e njëri tjetrit dhe kanë shkuar të gjithë së bashku me pushime në Utah. Gjithashtu burimi është shprehur se Kourtney ndihet shumë mirë në prezencën e tij dhe i pëlqen vëmendja dhe dashuria që merr nga Travis. Kjo gjë është vërtetuar dhe nga ky i fundit i cili së fundmi ka vendosur të bëjë një gjest romantik për të.Përmes rrjetit social ,Instagram, Kourtney ka publikuar një foto të krahut të tij duke zbuluar tatuazhin e ri i cili është emri i saj.


 

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.