• |
ide | kryesore

E fejuara e DMX i dedikon një tatuazh reperit pas vdekjes së tij(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

E fejuara e DMX, Desiree Lindstrom, ka nderuar reperin e ndjerë me një tatuazh pas vdekjes së tij.


Përmes rrjetit social,Instagram, artistja e tatuazheve Krystal Kills postoi një foto të tatuazhit të saj ku kishte shkruajtur në krah ‘Dog Love’ ,titulli i një ndër këngëve të DMX.“Ndjehem e nderuar që jam në gjendje ta bëj këtë memorial, por edhe e trishtuar. Drita jote ishte e pakonkurueshme. Desiree uroj që të gjesh rrugën tënde në këto kohë të errëta dhe mos harroni që dashuria që kishit për njëri-tjetrin do të hiqet përgjithmonë. Më vjen mirë që e dëshmova. Bota humbi një ikonë, por edhe një baba të madh. Duke u lutur për familjen tuaj. ”, ka shkruar artistja poshtë postimit.DMX ndërroi jetë në 9 Prill pas një mbidoze.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu