• |
ide | kryesore

Kosovë/ 364 raste të reja dhe 11 viktima në 24 orët e fundit me koronavirus

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

364 raste të reja me COVID-19 dhe 11 viktima janë regjistruarr në 24 orët e fundit në Kosovë.


Lajmi i mirë është se sërish pati më shumë të shëruar në shifra, 529 pacientë që fituan betejën me COVID-19.


Më shumë raste sërish pati në Prishtinë 115, ndjekur nga Mitrovica 50 dhe Gjilano 40.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu