• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen flet për miqësinë me Meghan Markle: Ajo është e mrekullueshme

-Instant, Paparazzi, Slider
Modelja Chrissy Teigen ka zbuluar së fundmi se ka nisur një miqësi me Meghan Markle.E ftuar në “Watch What Happens Live with Andy Cohen” Teigen zbuloi se Meghan e kishte ngushëlluar pas humbjes së fëmijës.“Ajo më ka shkruar pas humbjes së fëmijës. Meghan  është me të vërtetë e mrekullueshme dhe kaq e sjellshme dhe e mirë.Dhe kjo është arsyeja pse ju shikoni gjithçka dhe jeni si,” Zoti im, çfarë nuk është në rregull me këta njerëz që duan ta nxjerrin këtë person si dashakeqës ,të cmendur ku ajo është njeri i thjesht, u shpreh modelja.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu