• |
ide | kryesore

Bill Cosby lirohet nga burgu

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi aktori  Bill Cosby është liruar pas dy vitesh nga burgu .


Zëdhënësi i tij Andre Wyatt tregoi për mediat se Billi e  kaloi natën e tij të parë jashtë burgut duke bërë “rutina komedie si dhe duke ngrënë pica në një restorant në qendër të Philadelphias. Gjithashtu Andre zbuloi se  Cosby shpreson të rigjallërojë karrierën e tij në ‘stand-up’: “Ai dëshiron të kthehet në skenë herët a vonë.Një numër i promovuesve” dhe pronarëve të klubeve të humorit kanë arritur tashmë tek ekipi i tij. Njerëzit duan ta shohin atë”, deklaroi ai.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu