• |
ide | kryesore

Fëmijët e dy aktorëve të njohur, në një romancë dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se Eric Murphy, djali i aktorit, Eddie Murphy, është në lidhje me Jasmin Lawrence, vajzën e Martin Lawrence.


Lajmi është konfirmuar edhe nga dyshja të cilët janë shfaqur në publik së bashku. Gjithashtu së fundmi Jasmin, ka postuar në rrjetin e saj social, Instagram, një foto të tyre ri, prindërit e të cilëve janë aktorë dhe komedianë legjendarë, janë në marrëdhënie romantike tashmë dhe është shprehur  e lumtur që e ka pranë saj.”Gëzuar ditëlindjen i dashuri im! Jam shumë e bekuar që të njoh, të dua dhe të kam në krah. Gëzuar, për më shumë bekime, të qeshura dhe kujtime të bukura! Të dua shumë”, ka shkruar ajo në postim.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu