• |
ide | kryesore

I vodhi lekët menaxherit të lokalit, arrestohet kamerieri në Himarë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 19-vjeçar është arrestuar pasi i ka vjedhur menaxherit të lokalit një sasi të konsiderueshme parash. Ngjarja ka ndodhur në Himarë ku B.S, punonte në një lokal dhe vodhi menaxherin e tij.


‘Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Himarë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit B. S., 19 vjeç, pasi me datë 29.07.2021, i ka vjedhur një shumë të konsiderueshme parash menaxherit të lokalit, ku shtetasi B. S., ishte i punësuar. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.’”, njofton policia.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu