• |
ide | kryesore

Familjarët e kishin denoncuar të humbur prej një jave, i moshuari gjendet i vetëvarur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një i moshuar, i zhdukur prej një jave është gjetur i vdekur nga policia e Fierit. Sipas informacioneve zyrtare, sot rreth orës 20:00, në fshatin Daullas është gjetur dyshohet i vetëvarur shtetasi K. G., 67 vjeç, banues në Fier.


Ky shtetas është shpallur në kërkim në datë 30.07.2021 për largim nga banesa dhe sipas familjarëve vuante nga probleme të shëndetit mendor.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.