• |
ide | kryesore

John Corbett i jep fund beqarisë

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi,aktori  John Corbett ka zbuluar se është martuar me të dashurën e tij prej 20 vitesh, Bo Derek.


I ftuar në emisionin “The Talk”,aktori zbuloi se cifti i dha fund beqarisë vitin e kaluar.”Në periudhën e Krishtlindjeve ne u martuam. Bo dhe unë jemi burrë e grua. Jemi njerëz që vlerësojmë privatësinë dhe ndaj s’kemi bërë asnjë njoftim. Të gjithë miqtë dhe familja jonë e dinte. Ne nuk donim që 2020-ta të mbahej mend si viti më i urryer ndaj thamë le të bëjmë diçka të këndshme”, u shpreh ai. John dhe Bo filluan të dilnin së  bashku në vitin 2002 pasi u prezantuan nga miku i aktorit, Norby Walters.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu