• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian reagon ndaj aludimeve për një shtatzani

-Instant, Paparazzi, Slider

Kourtney Kardashian ka reaguar së fundmi ndaj aludimeve se është në pritje të ëmbël.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Kourtney ka postuar një foto të saj, në të cilën shihet veshur me një fund dhe një palë reçipeta të zeza. Kjo foto i bëri ndjekësit të dyshonin se lajmet për një shtatzani janë të vërteta duke i komentuar nëse ka ndonjë fëmijë në bark. Mirëpo Kardashian i është kundërpërgjigjur duke hedhur poshtë të gjitha spekulimet.“Unë jam një grua me një trup”, iu përgjigj ajo komentit.Kourtney ka  tre fëmijë me ish partnerin, Scott Disick.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu