• |
ide | kryesore

Kim dhe Kanye, sërish në krahët e njëri-tjetrit

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian dhe Kanye West që prej divorcit të tyre gjashtë muaj më parë, janë parë disa herë bashkë duke i bërë fansat të mendojnë se ata mund të bashkohen sërish.


Ata u pamë së bashku teksa arritën në ‘Nobu’ me të njëjtën veturë, shkruan The Sun. Pavarësisht se u divorcuan, Kim dhe Kanye dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Ky dalje e fundit ka nxitur më shumë spekulime nga fansat se ata mund të kthehen përsëri së bashku. Gjatë kësaj kohe u përfol se Kanye ka filluar një lidhje të re me modelen Irina Shayk.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.