• |
ide | kryesore

Justin Bieber nderohet me cmimin “Artisti më i mirë i vitit”

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Justin Bieber, ka kryesur së fundmi në listën e nominimeve të “MTV Video Music Awards 2021.”


Justin u nominua për shtatë cmime përfshirë këtu: “Videoja muzikore më e mirë e vitit”, “Artisti më i mirë i vitit, Kinematografia më e mirë”, “Regjia më e mirë”, “Kënga më e mirë pop” dhe “Bashkëpunimi më i mirë” me Peaches. Gjatë fjalimit të tij , Bieber falenderoi gruan e tij Hailey dhe bashkëpunëtorin e tij reperin Travis Scott.“Po shikoj nga këtu dhe po  shoh gruan time të bukur, dhe dua të të them që të dua shumë. Travis Scott, ju më keni frymëzuar shumë. Faleminderit!Muzika është një mundësi e mahnitshme për të qenë në gjendje të arrijë tek njerëzit që të na bashkojnë të gjithëveKjo është arsyeja pse ne jemi këtu tani. Ne jemi të gjithë këtu së bashku. Ne kemi shumë më tepër gjëra të përbashkëta. Unë shikoj dhe shoh kaq shumë fytyra të bukura. Unë me të vërtetë besoj se më e mira nuk ka ardhur akoma”, u shpreh këngëtari gjatë fjalimit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu