• |
ide | kryesore

Kim Kardashian zbulon se çfarë i tha Kendall pas fotos virale në Met Gala

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian është përfolur së fundmi në media për  paraqitjen e saj në Met Gala.


Kim parakaloi në tapetin e kuq e veshur me të zeza nga koka tek këmbët duke tërhequr vëmendjen e mediave. Më pas ,ajjo u fotografua nga paparacët teksa takohej me Kendall Jenner dhe fotoja e tyre u bë virale në internet.Pas aludimeve nga fansat, Kardashian ka zbuluar se cfarë i tha Jenner.“Kendall po thërriste emrin tim dhe unë nuk mund ta shihja se kush ishte, por pashë imazhin e veshjes së saj me shkëlqim”,tregoi Kim në Instagram.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu