• |
ide | kryesore

Arsyeja e rikthimit të Princ Harry dhe Meghan MArkle në Britani

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar .


Sipas mediave, dyshja do të rikthehet për një festë në nder të Princeshës Diana e cila do të zhvillohet në Pallatin Kensington të martën.Kthimi i mundshëm vjen pas debateve të shkaktuara nga intervista e Princ Harry dhe Meghan për Oprah Winfrey. Në intervistë ,cifti akuzoi familjen mbretërore  për racizëm.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu