• |
ide | kryesore

Zbulohet arsyeja që shkaktoi krisjen e grupit ‘Little Mix’

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është zbuluar arsyeja që coi në krisjen e grupit të njohur muzikor ‘Little Mix’.


Një burim është shprehur për mediat, se anëtaret e grupit: Leigh-Anne Pinnock, Perrie Edwards dhe Jade Thirlwall u informuan për largimin e Jesy Nelson nëpërmjet avokatëve të saj.  Ky vendim i papritur ka shkaktuar një debat mes vajzave, me të cilën nuk kanë folur për një vit.“Jesy krijoi këtë skenar. Ajo u largua nga grupi pa u thënë drejtpërdrejt vajzave apo menaxherit dhe ata dëgjuan për largimin e saj përmes avokatëve . Këngëtaret e kanë mbështetur Nelson për dhjetë vjet dhe e kanë mbrojtur, prandaj janë të shkatërruar nga e gjithë kjo”, u shpreh burimi për Daily Mail. Një vit më parë nëpërmjet një deklarate, Jesy tregoi se po tërhiqej nga ‘Little Mix’ për të mbrojtur shëndetin e saj mendor.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.