• |
ide | kryesore

Vëllai i Meghan Markle habit me deklaratën e tij: Ajo do ndahet nga Princ Harry

-Instant, Paparazzi, Slider

Vëllai i Meghan Markle është bërë së fundmi pjesë  e reality show-t Big Brother VIP Australia.


Gjatë qëndrimit të tij në shtëpi , Thomas Markle Jr foli për marrëdhënien e tij me të motrën. Ai tregoi se ata e donin shumë njëri tjetrin por që kur Meghan u bë e famshme shkëputi cdo kontakt me të. Gjithashtu Thomas deklaroi se Princ Harry është viktima e saj e rradhës dhe shumë shpejt ata do të ndahen. “Ajo ishte e martuar dhe ai që kishte e adhuronte, por u nda sapo përfitoi gjithçka deshi. Radhën tani e ka Harry dhe kjo mund të vërtetohet lehtë. Nuk e keni vënë re që princi nuk ka më asnjë foto duke qeshur qëkur është larguar nga familja e tij”, u shpreh Markle.


 

Kujtojmë se Meghan Markle do të jetë subjekt i një kursi studimi në një shkollë private në Londër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu