• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Lezhë/ Një person humb jetën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një qytetar ka humbur jetën pas një aksidenti të ndodhur në Torovicë të Lezhës.


Policia e Lezhës ka bërë të ditur se një makinë ‘Benz’ ka goditur këmbësorin me Ndue Sokoli, i cili ka humbur jeten.


Detaje nga policia: 

Në rrugën rurale të fshatit Torovicë, Lezhë, mjeti tip ‘Benz ‘ ka aksidentuar këmbësorin shtetasin N. S., ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit ka braktisur mjetin dhe është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, si dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu