• |
ide | kryesore

Vrasja në Laç/ Viktima pronar i një biznesi me materiale ndërtimi. I skeduar më herët nga policia

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Zbulohen detaje nga atentati i ndodhur mëngjesin e sotëm në Laç, ku u vra brenda makinës së tij, 55-vjeçari Pilot Rroli.


Gazetarja Doriana Bezat, raporton se viktima njihej si biznesmen i tregtimit të materialeve të ndërtimit. Sipas gazetares, emri i tij nuk ishte i panjohur për policinë, pasi edhe në të kaluarën është skeduar për konflikte.


Policia ka ngritur pika kontrolli në hyrjet dhe daljet e qytetit të Laçit, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.