• |
ide | kryesore

Si ti lyeni flokët këtë pranverë, ngjyrat më in

-Instant, Stil

Nëse po mendoni të lyeni flokët, mos e bëni pa i hedhur fillimisht një sy këtij artikulli. Ngjyrat më IN për këtë pranverë do t’ju zgjojnë dilema të reja sepse s’do vendosni dot, por çështje tjetër kjo. Nga ngjyra kafe e “Louis Vuitton” deri tek “e zeza e zbehtë”, të gjitha ngjyrat më poshtë do të doni t’i provoni brenda 3 muajve!


1.


Mos i lyeni flokët pa parë ngjyrat më cool të pranverës

E zeza nuk ka pse të jetë fare e mërzitshme. Aq më tepër nëse vjen në tonalitete si këto!

2.

Mos i lyeni flokët pa parë ngjyrat më cool të pranverës

Këtë ngjyrë parukieres mund t’ja përshkruani si “bjonde e shtrenjtë”. E ngrohtë, e pastër dhe bjonde prej vërteti!

3.

Mos i lyeni flokët pa parë ngjyrat më cool të pranverës

Vazhdojmë me kafen e “Louis Vuitton”. As tonalitet i errët, as i hapur. Shkon me çdo ngjyrë lëkure dhe bëhet më i bukur me kalimin e kohës.

4.

Mos i lyeni flokët pa parë ngjyrat më cool të pranverës

Një tjetër opsion i kafes është ky! Reflekset më të bukura që keni parë ndonjëherë mund të jenë në flokët tuaj.

5.

Mos i lyeni flokët pa parë ngjyrat më cool të pranverës

Bjonde me refleks rozë. Fiks për të pritur pranverën siç e meriton.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.