• |
ide | kryesore

E rëndë/ I riu vret veten në komisariatin e Kavajës (Emri)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 28-vjeçar i identifikuar si Ilvi Stameta ka vrarë veten sot në ambientet e komisariatit të policisë në Kavajë.

Mësohet se 28-vjeçari u ndalua sot nga autoritetet në orën 14:00 pasi dyshohej se ishte përfshirë në një vjedhje.


Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta ndërsa kanë nisur hetimet nga autoritetet për ngjarjen e rëndë.

 

1 Comment

  1. S i vrau veten brenda ne komisiariat kur ne baze te ligjit atij nuk i lejohen mjete te tilla qe
    mund te realizoje vetvrasjesn. Ketu ka shume hije dyshimi, sepse keshtu thane edhe per
    te riun ne Korce para dy vjetesh dhe doli se kishte vdekur nga dhuna e policise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.