• |
ide | kryesore

Beyonce rikthehet me një album të ri

-Instant, Paparazzi, Slider

Beyonce nw shwrbim tw fansave. Pasi ata kërkuan me ngulm një tjetër album, bënë kërkimet e tyre dhe u bindën se këtë verë do t’u realizohej, Queen B reagoi!


Në 29 korrik, Beyoncé do të lançojë albumin e saj të ri, “Renaissance”.


Në website-n e Bey po bëhet nami dhe fansat po bëhen gati të blejnë albumin, i cili përfshin: një CD, një bluzë, një mini-poster dhe një libërth me 28 faqe ku gjenden foto të divës së muzikës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.