• |
ide | kryesore

Kit Harington në bord për një spin-off të Jon Snow ‘Game of Thrones’

-Instant, Paparazzi, Slider

Fansat e “Game of Thrones” mund të mos e kenë parë të fundit e Jon Snow.


Sipas Hollywood Reporter, një vazhdim i dramës fantastike hit të HBO është në zhvillim të hershëm, me aktorin britanik Kit Harington që do të riprodhojë rolin e tij si bastard i preferuar në botë nga Veriu, i kthyer në trashëgimtar të Fronit të Hekurt.


I përshkruar si një serial spin-off live-action, shfaqja me në qendër Jon Snow pritet të zhvillohet pas eventeve të “Game of Thrones”, e cila përfundoi në 2019 pas gati një dekade.

HBO nuk pranoi të komentojë. Përfaqësuesit për Harington nuk iu përgjigjën menjëherë kërkesës për koment.
Rihapja e historisë së Jon Snow do të përmbyste sezonin përçarës të tetë dhe të fundit dhe do të ofronte një shans për shikuesit të mësojnë fatin e personazheve të mbijetuar në serialin fitues të Emmy. Jon Snow u pa për herë të fundit duke udhëtuar në veri përtej Murit me kafshët e egra, pasi u internua nga Westeros.
Një serial vazhdim mund të hapë gjithashtu derën për kthimin e fytyrave të tjera të njohura, duke përfshirë gjysmëvëllezërit e Jon Snow, Sansa dhe Arya Stark, të luajtur nga Sophie Turner dhe Maisie Williams. Do të ishte gjithashtu një shenjë që HBO do të zgjerojë universin GOT të George R.R. Martin përtej materialit burimor.

©LAPSI.AL

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.